پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر کارگران
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر کارگران
سکان نیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پیامی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر کارگران را تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده معظم شهیدان گرانقدر کارگران
سلام علیکم
شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن، هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.
مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فداکردند، اسوه های واقعی گذشت و ایثارهستند که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی به سیره حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع و با ایمان تربیت نموده و در دفاع از ارزش‌های اسلامی و دینی، تقدیم ایران اسلامی کردند.
رجاء واثق دارم، نام نیک آن مادر مومن و فداکار که در دامان پرمهر و محبت خود با تمسک به آموزه‌های قرآنی و فاطمی، فرزندانی مجاهد، ایثارگر و عاشورایی تربیت کرد، برای همیشه در تاریخ این سرزمین زنده و جاوید خواهد بود.
درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم زهرا تورانداز مادر صبور و فداکار شهیدان والامقام رمضانعلی و محمد تقی کارگران را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ( عج )، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، جامعه معزز ایثارگری خاصه بیت شریف و مکرم شهیدان گرانقدر کارگران تسلیت عرض نموده، برای آن بانوی مومنه و فاضله رحمت واسعه الهی و هم نشینی با حضرت صدیقه طاهره ( س ) و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و بردباری مسألت دارم.
جواد یوسف پور
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران