پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی درگذشت مادر صبور سرداران شهید نوبخت
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی درگذشت مادر صبور سرداران شهید نوبخت
سکان نیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پیامی درگذشت مادر صبور سرداران شهید نوبخت را تسلیت گفت.

متن پیام مدیرکل بنیاد شهید استان مازندران به شرح ذیل می باشد.
((انا لله و انا الیه راجعون))
خانواده معظم سرداران شهید نوبخت
سلام علیکم
شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن، هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.
مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فداکردند، اسوه های واقعی گذشت و ایثارهستند که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی به سیره حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع و با ایمان تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.
رجاء واثق دارم، نام نیک آن مادر مومن و فداکار که در دامان پرمهر و محبت خود با تمسک به آموزه‌های قرآنی و فاطمی، فرزندانی مجاهد، ایثارگر و عاشورایی تربیت کرد، برای همیشه در تاریخ این سرزمین زنده و جاوید خواهد بود.
درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم حلیمه بانکی مادر صبور سرداران شهید علیرضا و حمید رضا نوبخت را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ( عج )، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، جامعه معزز ایثارگری خاصه بیت شریف و مکرم شهیدان گرانقدر نوبخت تسلیت عرض نموده، برای آن بانوی مومنه و فاضله رحمت واسعه الهی و هم نشینی با حضرت صدیقه طاهره ( س ) و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان، صبر و بردباری مسألت دارم.
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران