تامین اجتماعی ماهانه افزون بر ۲ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان مستمری در مازندران پرداخت می کند
تامین اجتماعی ماهانه افزون بر ۲ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان مستمری در مازندران پرداخت می کند
مدیر کل تامین اجتماعی مازندران در دیدار با امام جمعه ساری ، افزود: در سال جاری ماهانه بالغ بر ۲ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان حقوق به بازنشستگان و مستمری بگیران در حال پرداخت است

به گزارش سکان نیوز، حسن فلاح با اعلام اینکه در طول سه سال دولت شهید آیت الله رئیسی با کاهش بیمه بیکاری مواجه شده ایم، گفت: از ۱۲ هزار بیکار بیمه بگیر قبل از سال ۱۴۰۰ در حال حاضر به هفت هزار نفر بیمه بگیر بیکار در استان رسانده ایم .

وی با اعلام اینکه خوشبختانه در دولت شهید رئیسی شاهد احیا کارگاه ها بوده ایم ، تصریح کرد : در شهرستان آمل از ۱۳۹ واحد ورشکسته و تعطیل شده ۱۱۵ واحد احیا و مجددا به چرخه تولید بازگشتند.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران به بحث بیمه در این استان اشاره ای کرد و گفت: در سه سال اخیر بیش از ۵۵ هزار بیمه شده اصلی به استان اضافه شده است که در کل کشور ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است .

فلاح با اشاره به اینکه تا قبل از دولت سیزدهم سازمان تامین اجتماعی از سیستم بانکی برای پرداخت حقوق بازنشستگان استقراض می کرد، افزود: با تدابیر اندیشیده شده از ۲۴۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به تامین اجتماعی، ۱۰۶ هزار میلیارد تومان بدهی سازمان تامین اجتماعی به سیستم بانکی کشور پرداخت شده است و امروز دیگر به سیستم بانکی استقراض نداریم و مطالبات ما به درمان بروز شده است.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران در پایان با اشاره به اینکه کل منابع ماهانه این سازمان یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است گفت که از سه سال اول سال نسبت به برنامه ابلاغی ۳.۵ درصد پیشتاز هستیم.