برگزاری طرحِ «نهضت بازخوانی تشکیلاتی» کتابِ «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن»
برگزاری طرحِ «نهضت بازخوانی تشکیلاتی» کتابِ «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن»
سامانه‌ مدیریت تشکل‌های دانشجویی کشور ( کالک تشکیلات) با همکاری مراکز آموزشِ تشکیلاتی اسلامِ ناب و میقات، طرحِ « نهضت بازخوانی تشکیلاتی» از کتابِ «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» را برگزار می‌کند.

سکان نیوز، نهضت بازخوانی تشکیلاتیکالک با همکاری مراکز آموزشِ تشکیلاتی اسلامِ ناب و میقات، طرحِ « نهضت بازخوانی تشکیلاتی» کتابِ «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» را برگزار می‌کند.

براساس این گزارش طرحِ “نهضت بازخوانی تشکیلاتی” از کتابِ “طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن” با محوریت فصل‌های نبوت و ولایت در قالب‌های (یادداشت، مقاله، ارائه صوتی – تصویری – پرده‌نگار و غیره) برگزار خواهد شد.

“ضرورت کار تشکیلاتی – اصول روابط در تشکیلات – تربیت، رشد و کادرسازی، نسبت خودسازی و جامعه‌سازی و غیره” از جمله محورهای مورد نظر در این طرح است.

علاقه‌مندان به شرکت در طرح می‌توانند آثار خود را تا 14خرداد ماه سال 1399 به شناسه @nehzat_admin در پیام‌رسان‌های بله، ایتا و یا تلگرام ارسال کنند.

متقاضیان برای خرید کتاب (+کتابچه هدیه و ارسال رایگان) می‌توانند، کد tarhkoli1399 را در دایرکت به instagram.com/ketabforoosh یا ble.ir/ketabforoosh ارسال و یا صوتِ کاملِ کتاب را هر شب ساعت 22 از کانال @kalk_ir دریافت کنند.

جوایز در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان شامل “20مجموعه از کتب استاد سیدعلی حسینی خامنه‌ای و 3 جایزه سه، دو و یک میلیون تومانی برای 3 تشکل برتر” خواهد بود.

  • نویسنده : مانی