داراب زاده؛ برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای تابستان سال آتی صورت گیرد
داراب زاده؛ برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای تابستان سال آتی صورت گیرد
سکان نیوز؛ مدير عامل شركت برق منطقه اي گيلان تصريح كرد: بدون آمادگي و برنامه ريزي، نمي توان براي روزهاي سخت پيش روي صنعت برق اقدامي انجام داد.

به گزارش سکان، “بهمن داراب زاده” گفت: با توجه به یافته های علمی جدید مبنی بر تغییر اقلیم صورت گرفته و شواهد و تجربیات امسال و سال های گذشته، بطور حتم روزهای بسیار گرمی را در سال آتی تجربه خواهیم کرد و از هم اکنون باید برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای سپری کردن روزهای داغ سال آینده صورت گیرد.

وی افزود:اگرچه در تابستان با شرایط دشوارتری روبه رو هستیم، اما این شرایط سخت در زمستان ها هم وجود دارد ونباید از آن غافل شویم و باید برنامه ریزی لازم در این بخش نیز صورت گیرد.

داراب زاده گفت: برای اینکه تابستان آینده را با موفقیت پشت سر بگذاریم باید در تمامی زمینه ها اقدام لازم صورت گیرد و از تمرکز بر روی یک بخش باید پرهیز شود.

وی افزود: احداث نیروگاه های جدید برق، تعمیرات به موقع پست ها و خطوط، تغییر و کاهش ساعات کار دستگاه های اجرایی، انعقاد تفاهم نامه با مشترکان محترم صنایع سنگین، برنامه ریزی صحیح در خصوص تعمیرات نیروگاه ها و مخصوصا برخورد قاطع و جدی با مراکز غیرمجاز رمزارز و نهادینه کردن موضوع استفاده بهینه از انرژی برق باید در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: از هم اکنون باید برای شرایط سخت و دشوار پیش رو فکر کرد چرا که فردا دیر است و شاید نتوان آنگونه که بایسته و شایسته است کاری را انجام داد.