بازدید هوایی رییس‌جمهور از مناطق سیل‌زده کرمان شروع شد
بازدید هوایی رییس‌جمهور از مناطق سیل‌زده کرمان شروع شد
سکان نیوز؛ رییس‌جمهور در سفری از پیش اعلام نشده وارد جنوب استان کرمان شده بود با استفاده از بالگرد بازدید از مناطق سیل زده انجام شد.

به گزارش سکان نیوز؛برخی وزیران آیت الله سید ابراهیم رییسی را در این سفر همراهی می کنند.

رییسی در فرودگاه جیرفت مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.

بالگرد رییس جمهور در برخی شهرستان های سیل زده به زمین خواهد نشست و وی در جمع اهالی سیل زده جنوب کرمان حضور می یابد و با مردم صحبت خواهد کرد.

رییس جمهور که در پایان سفر ۲ روزه خود به روسیه و بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن برقراری تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب و شرق این استان را جویا شده بود به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده این منطقه وارد جیرفت شد.

رییسی همچنین در تماس تلفنی با استاندار کرمان، ضمن پیگیری خسارات وارد شده توسط سیل به مناطق جنوبی و شرقی این استان، جزئیات رسیدگی به آسیب دیدگان و اسکان موقت آن‌ها را پیگیری و دستورات لازم به منظور تسریع در خدمات رسانی به سیل زدگان کرمان را به استاندار ابلاغ کرد.

وزیر کشور نیز طی ۲ روز اخیر در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بود.

کانون عمده سیل در جنوب استان در شهرستان های رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان است؛ همچنین شهرستان ریگان در شرق استان نیز درگیر سیلاب بوده اند.

به گزارش ایرنا، سیلاب که هفته گذشته خسارت های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورده است.

  • نویسنده : میلاد