استاندار جدید بوشهر؛ استفاده از جوانان متخصص یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است
استاندار جدید بوشهر؛ استفاده از جوانان متخصص یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است
سکان نیوز؛ استاندار بوشهر جوان‌گرایی را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر دانست و بیان کرد: استفاده از جوانان متخصص یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است که در این راستا از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی در همه عرصه‌ها استفاده می‌شود.

احمد محمدی‌زاده با قدردانی از اعتماد رئیس جمهور به وی برای انتصابش به عنوان استاندار بوشهر اظهار داشت: تلاش می‌شود با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها، امکانات و نیروهای توانمند مومن و انقلابی زمینه توسعه و پیشرفت استان بوشهر در راستای تحقق مطالبات مردم فراهم شود.

وی استان بوشهر را دارای ظرفیت‌های مهم در همه عرصه‌های صنعتی، تولیدی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری دانست و تصریح کرد: از همه ظرفیت‌های استان بوشهر برای توسعه و پیشرفت و تحقق مطالبات مردم استفاده می‌شود.

استاندار بوشهر جوان‌گرایی را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر دانست و بیان کرد: استفاده از جوانان متخصص یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است که در این راستا از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی در همه عرصه‌ها استفاده می‌شود.

محمدی‌زاده رفع مشکلات استان بوشهر را مورد تأکید قرار داد و افزود: باید دست به دست جوانان مومن و انقلابی داد تا زمینه پیشرفت جامعه در ابعاد گوناگون بیش از پیش فراهم شود و سال‌ها به جلو بیفتد.

وی توجه به مطالبات مردم در ابعاد اقتصادی، اشتغال‌زایی را مورد تأکید قرار داد و گفت: کمک و تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی مردم و اقشار آسیب‌پذیر و توسعه همه جانبه استان بوشهر در اولویت است.

استاندار بوشهر محور فعالیت‌ها را وحدت و همدلی دانست و تصریح کرد: باید همه با هم دست به دست دهیم تا زمینه آبادانی منطقه و سرزمینی که ۲۱۰۰ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده فراهم شود.