آیت الله توکل: افتخار رییس جمهوری به خادمی مردم و نظام اسلامی است
آیت الله توکل: افتخار رییس جمهوری به خادمی مردم و نظام اسلامی است
سکان نیوز؛ آیت الله سید رحیم توکل گفت؛ پست‌ها وجایگاه‌ها در نظام اسلامی ارزش‌شان به خدمت خالصانه و صادقانه است و رئیس‌جمهور باید در قله این ارزش قرار داشته باشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان با صدور بیانیه‌ای، حضور مردم کشور در پای صندوق‌های رأی را نشانه عمق عشق و دلبستگی آنان به اسلام و نظام اسلامی دانست و افزود: علی‌رغم همه موانع و بنگاه‌های سخن پراکنی خارجی و برخی موانع داخلی در دلسرد کردن مردم و تلاش برای عدم شرکت مردم، باز هم ایرانیان در پرتو مسئولیت پذیری و زمان‌شناسی، با حضور خود موجب شگفتی جهانیان شدند.
آیت الله سیدرحیم توکل، خدمت به مردم وفادار و متدین ایران را توفیق رحمانی توصیف کرد و افزود: مسئولان به ویژه رییس جمهور منتخب باید شاکر نعمت خدمت به عموم مردم باشند و در این عمل صالح شب و روز نشناسند و خدمت را عبادت و اطاعت خداوند سبحان بدانند.

استاد برجسته خارج فقه با تبریک انتخاب آیت الله رییسی، برنده اصلی انتخابات را مردم سرافراز ایران دانست و اظهار کرد: با انتخاب این شخصیت برجسته، فصل جدید خدمت‌رسانی خالصانه و رشد و تعالی بیش از پیش کشور فرا رسیده و امید می‌رود ایران اسلامی در پرتو وحدت و همدلی همه مردم به خصوص جریان‌های سیاسی در آینده نزدیک الگویی برای همه کشورها و ملت‌ها شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان، انسجام و هم افزایی بین قوا و سران سه قوه را از ضروریات خدمت هماهنگ به مردم ذکر کرد و خواستار تداوم روحیه مقاومت در سطح ملی برای حل مشکلات و جبران مافات شد.

آیت‌الله توکل اضافه کرد: رستگاری مسئولان در گرو تبعیت‌شان از رهبر معظم انقلاب است و رییس‌جمهور باید همواره با نظارت دقیق بر فعالیت وزرا، ارتقاء جایگاه کشور بر پایه توانمندی‌های داخل و ظرفیت‌های دیپلماسی اقتصادی را همواره مورد اهتمام خویش قرار دهد.