آثار اقتصادی تحولات اخیر به زودی در کشور نمایان می‌شود
آثار اقتصادی تحولات اخیر به زودی در کشور نمایان می‌شود
سکان؛ نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تحولاتی که با پیام‌های رد و بدل شده طی چند وقت اخیر صورت گرفته و به زودی آثار وسیع اقتصادی آن در کشور نمایان می‌شود به سمت یک ثبات اقتصادی خواهیم رفت که بازگشت ارزش به پول ملی را شاهد خواهیم بود.

جواد کریمی قدوسی در آیین بهره‌برداری از بزرگترین شهرک صنعتی شرق کشور (شهرک صنعتی رضوی) که با حضور سرپرست وزات صمت و جمعی از مقامات کشوری و استانی در مشهد برگزار شد، گفت: به عنوان خدمتگذار کوچک مردم صمیمانه از مجاهدات دولت انقلابی و مردمی در متمرکز شدن بر روی مسائل مهم کشور و پرهیز از حاشیه‌ها که این دو موضوع، کشور را به اوج می رساند تشکر می‌کنم.

وی افزود: اولویت‌های کشور از دیدگاه نظام اسلامی و ولایی مشخص و جهت‌ها معین شده، ابزار لازم در اختیار است، اختیارات تعریف شده و حمایت قوه مقننه کاملا مشهود است که به مسائل اصلی به ویژه اشتغال، صنعت، تولید، ارزش افزوده، تولید ناخالص ملی و سیاست خارجی به عنوان پشتوانه تولید توجه ویژه‌ای دارد؛ چراکه تا سیاست خارجی به توازن نرسد تولید ارتقا پیدا نمی کند.

کریمی قدوسی گفت: سیاست خارجی اهمیت دارد؛ چراکه به محض تولید بزرگترین دغدغه سرمایه‌گذار بازار و فروش است، لذا در کشور بزرگی مثل ایران هرچه تولید می‌شود باید با هدف صادرات و تامین نیاز داخلی باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طی این مدت که از دولت انقلابی می‌گذرد تحول بزرگی در حوزه سیاست خارجی به وجود آمده و امروز در منطقه و گوشه و کنار دنیا با هم‌پیمانان خود بهترین روابط سیاسی را برقرار کرده‌ایم و صدها برابر بازار بهتری نسبت به قبل در اختیار تولیدکنندگان، صنعتگران و بازرگانان قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: با توافقاتی که صورت گرفته و این تحولاتی که با پیام‌های رد و بدل شده طی چند وقت اخیر صورت گرفته، به زودی آثار وسیع اقتصادی آن در کشور نمایان می‌شود و ما به سمت یک ثبات اقتصادی خواهیم رفت که از این ناحیه، بازگشت ارزش به پول ملی را شاهد خواهیم بود.