پیگیری ویژه کریمی فیروزجایی برای حل مشکلات خبرنگاران بابل
پیگیری ویژه کریمی فیروزجایی برای حل مشکلات خبرنگاران بابل
سکان نیوز؛ رئیس انجمن صنفی خبرنگاران بابل با اشاره به دیدار «دکتر کریمی فیروزجایی» با وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی گفت: پیگیری حل مشکلات خبرنگاران از دغدغه های دکتر کریمی فیروزجایی است.

به گزارش سکان، مجید عرب فیروزجایی با اشاره به دیدار نماینده مردم شریف بابل با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم گفت: در این دیدار که در فضایی دوستانه و تعاملی انجام شد، دکترکریمی از مشکلات و دغدغه خبرنگاران گفت و خواستار توجه این وزارتخانه به مسایل و مشکلات فعالان رسانه شهرستان شد.

وی که دکتر کریمی فیروزجایی را در این نشست همراهی می‌کرد، توضیح داد: نماینده بابل در این نشست با اشاره به مشکلات معیشتی خبرنگاران و فعالان رسانه در حوزه اتخابیه خود، خواستار کمک به رشد و بالندگی اهالی رسانه با حمایت و توجه بیشتر متولیان امر به‌ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد شد.

مجید عرب فیروزجایی با اشاره به اینکه دکتر کریمی پیگیر مسایل و مشکلات خبرنگاران محلی در سطح ملی است، گفت: با هماهنگی نماینده شهرستان و در نشستی که علاوه بر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر هاشمی معاون پارلمانی و مدیران ستادی این وزارتخانه نیز حضور داشتند، از ظرفیت خبرنگاران و پتانسیل بالای رسانه‌ای شهرستان و مشکلات معیشتی خبرنگاران، مواردی مطرح و با پیگیری دکتر کریمی، مقرر شد حمایت‌های قابل توجهی در این حوزه صورت بگیرد.

رییس انجمن صنفی خبرنگاران بابل با بیان اینکه شهرستان با داشتن خبرنگاران فعال و پویا بستر مناسبی برای پیشرفت فرهنگی دارد، از موافقت وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی با پیشنهادهای نماینده مردم بابل خبر داد و گفت: حضور دکتر اسماعیلی و در سایه تعامل نماینده مردم بابل با مدیران این وزارتخانه، پیش‌بینی می‌کنیم حمایت‌های ویژه صورت بگیرد و پروژه‌های فرهنگی خوبی در شهرستان اجرایی گردد.