پیام بابایی کارنامی نماینده مردم ساری به مناسبت بازگشت پیکر پاک شهیدان مدافع حرم
پیام بابایی کارنامی نماینده مردم ساری به مناسبت بازگشت پیکر پاک شهیدان مدافع حرم
سکان نیوز؛ علی بابایی کارنامی بیان داشت؛ رایحه ی حضور سرو قامتان دیار علوی از جبهه شامات، این استان لاله خیر را معطر به عطر شهادت کرده است . دلاور مردانی که نام و یادشان تا همیشه تاریخ بر صفحات زرین این مرز و‌ بوم هک شده است.

*بسم رب الشهداء و الصديقين*

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾سوره مبارکه آل عمران

(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

اینک در محرم الحرام ۱۴۴۴ هجری قمری، رایحه ی حضور سرو قامتان دیار علوی از جبهه شامات، این استان لاله خیر را معطر به عطر شهادت کرده است . دلاور مردانی که نام و یادشان تا همیشه تاریخ بر صفحات زرین این مرز و‌ بوم هک شده است.
اقتدار دفاعی بازدارنده و امنیت پایدار و مثال‌زدنی امروز ایران عزیز که بر پیشانی آن نام و یاد شهیدان از جنگ تحمیلی هشت ساله تا نبردهای دفاع از حرم آل الله در جبهه مقاومت اسلامی می درخشد، به مثابه یک گزاره بیدارگر و الهام‌بخش ،کانون توجه و تمرکز افکار عمومی جهانیان قرار گرفته و آنان را به مطالعه و درس آموزی از تجربه تاریخی ایرانیان در مبارزه با نظام سلطه و استکبار و عرصه حمایت و مجاهدت در محور مقاومت فرا می خواند.
 بی تردید تولید و اشاعه داعش و تروریسم تکفیری یکی از وقایع تلخ تاریخ معاصر بشریت بوده که تحت سیاست ها و سرمایه گذاری های هنگفت مستکبران عالم و با هدف پایدارسازی امنیت اشغال گران قدس شریف و تأمین منافع شیطانی دولت تروریستی ایالات متحده ، رژیم کودک کش صهیونیستی و متحدان مرتجع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنان پدیدارشد.
دلاور مردان و سرداران سرافرازی همچون شهید اسکندری ، کابلی ،شهید تاش موسی ، حجت الاسلام امین کریمیان و آسمیه که بعنوان نماد تلفیق نسل اول و دوم انقلاب اسلامی و نمونه‌ای از جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی که در قبال تهدیدهای دشمنان بود و با شجاعت و ایثار تا پای شهادت ایستادند . از برجستگی و محبوبیت این شهیدان گرانقدر عقده‌گشایی تروریست های داعش برای جبران شکست های مکرر خود از نیروهای جبهه مقاومت بود اما در معادله ای معکوس این حادثه عجیب ضامن نابودی شجره ملعونه و غده خطرناک داعش در منطقه گردید.
در پایان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان حماسه ساز مدافع حرم و سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و یادآوری مسئولیت های تاریخی و سنگین آحاد ملت به ویژه نسل جوان در قبال ایثار و جانفشانی های آنان و تلاش جدی در پاسخ به انتظارات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) در تکریم و پاسداشت این شهیدان والامقام و حماسه آفرینی های شهدای مدافع حرم در جبهه مقاومت اسلامی،  درس و سندی از تکامل معنوی و حماسی فرزندان نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی است که  با مجاهدت‌های سترگ  و ماندگار، عمق راهبردی و امنیت آفرین کشور در جغرافیای منطقه را وسعت بخشیدند و ملت ایران را در سپهر جهانی و نزد بشریت عزیزتر و الگوی سایر ملل و جوامع حق طلب و استکبار ستیز قرار دادند.

علی بابایی کارنامی
نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی