پرستاری ، نمونه کار جهادی و خدمتگزاری به مردم است
پرستاری ، نمونه کار جهادی و خدمتگزاری به مردم است
سکان؛ حجت الاسلام ابوذر کاظمیان با تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار و ضمن گرامیداشت شهدای این راه ، گفت : شهدای مدافع سلامت و پرستاران و کادر پزشکی نمونه فعالیت های جهادی و خدمتگزاری به ملت است.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی میاندورود حجت الاسلام ابوذر کاظمیان در ویژه برنامه میلاد حضرت زینب (س) و جشن روز پرستار در درمانگاه آشوری سورک ضمن تبریک ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار ، اظهار داشت: اوج فعالیت های مجاهدانه پرستاران در ایام شیوع ویروس کرونا رقم خورد و این فداکاری ها و مجاهدت ها بر هیچ کس پوشیده نیست و در این راه شهیدان مدافع سلامت بویژه شهید مدافع سلامت این شهرستان دکتر معنویان نمونه بارز این مجاهدت ها هستند.

وی در ادامه با اشاره به جانفشانی ها و مجاهدت های این قشر زحمت کش ، افزود : در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا پرستاران ، حقیقتا زینب (س) گونه برای آلام بیماران مجاهدت کردند و باید قدر این مجاهدت را دانست.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان در ویژه برنامه جشن روز پرستار در درمانگاه آشوری شهرستان سورک تاکید کرد : جامعه پرستاری کشور و جامعه پزشکی حقیقتا در شرایط بحرانی خوش درخشیدند و باید به لحاظ مادی و معنوی مورد توجه مسئولین و مردم قدر شناس کشور قرار گیرند .