ملاقات حضوری ارکان اعتباری بانک ملی ایران با فعالان اقتصادی/ رفع موانع تولید و تسهیل در دریافت تسهیلات
ملاقات حضوری ارکان اعتباری بانک ملی ایران با فعالان اقتصادی/ رفع موانع تولید و تسهیل در دریافت تسهیلات
سکان نیوز:نشست ملاقات حضوری ارکان اعتباری بانک ملی ایران با فعالان اقتصادی، تولید کنندگان و کارآفرینان در راستای رفع موانع تولید و تسهیل در دریافت تسهیلات از این بانک برگزار شد.

به گزارش سکان نیوز/ این نشست صمیمی که با حضور دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی، محمدرضا محمودپناه رئیس اداره کل اعتبارات، عباس پیروزی رئیس اداره کل بررسی طرح ها، هادی نیک قلب رئیس اداره کل ارزیابی و نظارت بر مصارف بانک ملی ایران و‌ معاونان ادارات پیگیری و بانک قرض‌الحسنه برگزارشد، مشکلات و موانع بانکی در راه ایجاد، توسعه و فعالسازی واحدهای اقتصادی بررسی شد.

در این نشست به تولیدکنندگان در امور صنعتی، معدنی، خدماتی، بهداشت و درمان و بازرگانی مشاوره ها و راهکارهای لازم برای توسعه فعالیت شان پیشنهاد شد.

دکتر سید فرید موسوی در جریان این نشست خطاب به تولیدکنندگان با اشاره به این که «همه باید به چرخش چرخ اقتصاد کمک کنیم»، اظهار کرد: روزانه از منابعی که در اختیار بانک است، به طرح های خرد و کلان و نیازهای روزمره عمومی تخصیص می یابد و از این طریق به حل مشکلات مردم و کشور کمک می شود.

وی با بیان اینکه بانک ملی ایران نهایت توان خود را برای تزریق منابع مالی به بخش تولید از طریق ارائه تسهیلات به کار گرفته است تا شاهد رونق هرچه بیشتر صنایع در کشور باشیم، اظهار کرد: تلاش داریم تا با ارائه خدمات شایسته یار صدیقی برای بخش تولید کشور باشیم.

عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران اقتضای سال جهش تولید را افزایش حمایت‌های همه‌جانبه از واحدهای تولیدی برشمرد و گفت: ما بنا داریم در سال جهش تولید توان پرداخت تسهیلات و پشتیبانی مالی از كارآفرينان و صنعتگران را افزایش دهیم.

متقاضیان می توانند به منظور هماهنگی برای دریافت وقت جلسه حضوری در روزهای چهارشنبه با شماره تلفن 60992015-021 تماس حاصل نمایند.