مجلس یازدهم ، مردمی و در تراز انقلاب اسلامی است
مجلس یازدهم ، مردمی و در تراز انقلاب اسلامی است
سکان؛ علی بابایی کارنامی با گرامیداشت ۱۰ آذر سالروز شهادت عالم مجاهد آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس شورای اسلامی ، افزود: مجلس یازدهم مردمی است و در مسیر اعتلا و پیشرفت انقلاب اسلامی گام می بردارد .

علی بابایی کارنامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت عالم مجاهد آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس شورای اسلامی و با تاکید بر اهمیت ذاتی این نهاد مردمی و انقلابی ، اظهار داشت : مجلس شورای اسلامی مهم ترین نهاد قانونگذاری و نظارت در مجلس شورای اسلامی و مجلس یازدهم به تعبیر رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) مجلس مردمی ،متعهد و انقلابی است .

وی در ادامه با گرامیداشت ده آذر روز مجلس شورای اسلامی و با تاکید بر اهمیت نظارت و‌ قانون گذاری در مجلس شورای اسلامی ، افزود : مسیر پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی از عمل به فرامین رهبری معظم انقلاب( حفظه الله) و خدمت بی منت به ملت بزرگ ایران اسلامی می گذرد .

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ویژگی های منحصر این دوره از مجلس ( یازدهم ) ، تصریح کرد : اصلی ترین دغدغه مجلس یازدهم توجه به تغییر وضعیت و معیشت و رفاه ملت بزرگ ایران اسلامی است و نمایندگان تلاش می کنن تا وضعیت نوسانات در افزایش بی رویه قیمت ها و بسیاری از مشکلات و معضلات در ایجاد تورم و گرانی ها کاهش و رفع شود .

رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به وعده مجلس یازدهم شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و خدمتگزاری بی منت برای ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی ، خاطر نشان کرد : مجلس شورای اسلامی یک نهاد مردمی و قانون گذاری و نظارتی است و قطعا این مجلس تلاش خواهد کرد برای تحقق وعده ها و رفع مشکلات در حوزه قانونگذاری و نظارتی موثر واقع شود و تا آخرین لحظه این دوره از مجلس بر عهدی که بسته است پایبند خواهد بود .