امنیت و آرامش کشور مرهون زحمات کارکنان نیروی انتظامی است
امنیت و آرامش کشور مرهون زحمات کارکنان نیروی انتظامی است
سکان نیوز؛ اعضای فرهنگ و هنر شهرستان بابل به رسم ادب وتقدیر وتشکر از زحمات بی شائبه نیروی انتظامی در روزهای اخیردر اولین روز هفته نیروی انتظامی به دیدارشان رفتند.

به گزارش سکان، دراین دیدار ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل ضمن قدردانی اززحمات این سازمان ابراز داشت :امنیت و آرامشی که در کشور در حال حاضر حاکم است مرهون خدمات وزحمات این قشر است.
محمدی یادوارشد:هـر حـکـومـت و دولتی برای حفظ استقلال ، امنیت و تمامیت ارضی خود نیاز به نیروی مسلح قـویی ، مـقـتـدر و سـازمـان یـافـته ای نیاز مند و. درجمهوری اسلامی ایران نیز برای تـداوم این نظام و دفـع تهدیدات داخلی و خارجی نیازمند اقتدار این قشر است که در هفته های گذشته ما شاهد این اقتدار بوده ایم.

وی بیان داشت:پیشینهٔ برقراری امنیت شهری و کشوری به‌صورت مدرن در ایران، به یک سده پیش بازمی‌گردد.وپس از وقوع انقلاب در ایران، کمیته انقلاب اسلامی نیز به‌عنوان یکی از اجزاء برقراری نظم و امنیت داخلی کشور و حفاظت از اصول ارزشی جمهوری اسلامی ایران، در حال فعالیت می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل با اشاره به جانفشانی های اخیر این قشر در روزهای اخیر اظهار داشت :هفته فراجا فرصتی حاصل شد که از مجاهدت‌های شبانه روزی کارکنان خدوم، مخلص و بی‌ادعای فراجا را از مرز تا مرکز به منصه ظهور برسانیم واز این خدمات بی منت که شامل حال عموم جامعه می باشد قدردانی شود.

محمدی در پایان سخنانش ابرازداشت: افراد خدوم نیروی انتظامی بار دیگر خوب در خشیده اند وتوانسته اند بار دیگر مدال طلای افتخار امنیت وارامش را نصیب خویش سازند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابل نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام ابرازداشت:امنیت وارامشی که در کشور حاکم است مرهون زحمات همه دستگاه‌های اجرایی بوده وهمچنین اتحاد وهمدلی همه اقشار جامعه بوده است.
محمد زمان شالیکار ادامه داد :نیروی انتظامی در تلاش مداوم و مستمر در جهت حفظ و صيانت سازمان در زمينه هاي امنيتي است و انتظار دارد که مردم برای حفظ امنیت وآرامش در جامعه همکاری لازم‌را داشته باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات شورای تامین شهرستان اظهارداشت:دشمنان انقلاب در جهت از بین بردن امنیت کشور گام برداشته اند اما لازم است بدانند که امنیت کشور مرهون خون شهداومیراث ماندگاراین مرز وبوم است که هیچگاه از بین نخواهد رفت.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامي به عنوان جزئی از مردم است و امروز فرزندان این ملت در لباس نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش هستند و با گذشته تفاوت‌های بسیار زیادی دارندمردم بدانند وتحقیق کنندکه در گذشته نیروهای نظامی و انتظامی در خدمت حکام و کسانی بودند که هیچ ارتباطی با مردم نداشتندوبا کناره گیری از مردم گویی در حال حفظ کلاس خویش بوده اند اما در حال حاضر دسترسی به فرمانده های نیروی انتظامی به راحتی امکان پذیراست
وی درپایان سخنانش ابرازداشت:نیروی انتظامی به حول قوه الهی و با حمایت‌های مردم بر اساس قانون تمامی ماموریت‌های خود را مقتدرانه و هوشمندانه ادامه خواهد داد و جوسازی‌ها هیچ تاثیری در اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی نخواهد داشت».