اعمال تخفیف عوارض شهرداری درپی شیوع کرونا در سرخرود
اعمال تخفیف عوارض شهرداری درپی شیوع کرونا در سرخرود
سکان نیوز - شهردار سرخ رود، مهلت بهره مندی از تخفیف ویژه پرداخت عوارض را به دلیل شیوع کرونا تا پایان اردیبهشت ماه اعلام کرد و خواستار بهره مندی شهروندان از مزایای این مصوبه شورا شد.

به گزارش سکان نیوز/ محسن کبودفیروزجایی ضمن گرامیداشت لیالی قدر و ضربت خوردن جانسوز مولای متقیان امیرالمومنین امام علی (ع)، از اتمام مهلت تخفیف پرداخت عوارض تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و با اشاره به مصوبه شورای اسلامی این شهر درخصوص تخفیف نقدی عوارض به دلیل شیوع بیماری کرونا، گفت: شورای اسلامی شهر سرخ رود، پیش از آغاز سال جدید طی مصوبه‌ای تخفیف ویژه ای درخصوص پرداخت عوارض شهرداری تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ را به دلیل شیوع ویروس کرونا و حمایت از شهروندان مصوب و به شهرداری ابلاغ کرد.

کبود فیروزجایی افزود: از شهروندان بومی و غیربومی سرخ رود دعوت می‌کنیم به منظور استفاده از این فرصت، تا پیش از زمان مقرر با مراجعه به واحدهای ذیربط در شهرداری نسبت به پرداخت و بهره مندی از تخفیف ویژه اقدام کنند.

کبود فیروزجایی شهردار سرخ رود یکی از ارکان اصلی درآمد و پیشبرد اهداف عمرانی و آبادانی شهرها را دریافت عوارض شهری دانست و ادامه داد: از شهروندان خواهشمندیم با پرداخت عوارض ما را در امر توسعه و آبادی شهر زیبای سرخ رود یاری کنند زیرا این مهلت قابل تمدید نیست.