مراجعه اکیپ های مدیریت مصرف جهت کنترل و پایش مصرف انرژی ادارات و سازمان های چهرمحال و بختیاری
مراجعه اکیپ های مدیریت مصرف جهت کنترل و پایش مصرف انرژی ادارات و سازمان های چهرمحال و بختیاری
سکان نیوز؛ مدير عامل شركت توزيع برق استان چهارمحال و بختياري از تعديل و اصلاح روشنايي معابر در این استان با هدف مديريت پيك بار زمستاني خبر داد.

مجید فرهزاد در جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور معاونین، مدیران ستادی ومدیران امور برق شهرستان ها برگزار شد، از تعدیل و اصلاح روشنایی معابر در برخی از مناطق از قبیل میادین، پارک ها، بوستان ها، مراکز تفریحی و برخی جاده ها و بزرگ راه ها خبر داد.
وی در ادامه ی این جلسه گفت با توجه به کاهش دمای هوا و به تناوب آن افزایش مصرف انرژی (گاز وبرق) و از جهتی محدودیت های ایجاد شده در خصوص سوخت نیروگاه های تولید برق، مدیریت پیک بار زمستانی در دستور کار صنعت برق قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه اکیپ های مدیریت مصرف جهت کنترل و پایش مصرف انرژی به ادارات و سازمان های سطح استان مراجعه خواهند کرد، گفت: سهمیه تعیین شده این شرکت برای کاهش پیک مصرف برق در بخش روشنایی معابر از سوی شرکت توانیر به میزان ۱۱ مگاوات تعیین شده است که امیدواریم با اجرای راهکارهای تعیین شده واستاندارد سازی روشنایی معابر، تحقق یابد.
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان در پایان از مردم استان خواست با اجرای راه کارهای مدیریت مصرف از قبیل تنظیم متعادل دمای هوا، استفاده از نور طبیعی خورشید در طول روز، خاموش کردن لامپ های اضافی و…. این شرکت را در تامین انرژی پایدار برق یاری کنند.