۱۶ درصد از مشترکین برق خانگی استان فارس مشمول تخفیف
۱۶ درصد از مشترکین برق خانگی استان فارس مشمول تخفیف
سکان نیوز؛ مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان فارس گفت: با اجرای طرح ملي برق اميد از ابتداي آبان ماه سال جاري16 درصد از مشتركين برق خانگي استان فارس با قرارگرفتن در دسته كم مصرف اين طرح از تخفيف 100درصدي بهاي برق در قالب اين طرح بهره مند شدند.

احمدرضا خسروی بابیان اینکه ۱۲۹۰۰۰ مشترک استان فارس از تخفیف ۱۰۰درصدی برق امید بهره مند شدند، ادامه داد: تا زمانی که این مشترکان همچنان در گروه کم مصرف باقی بمانند شامل این تخفیف خواهند بود.

این مقام مسئول یادآورشد: صورتحساب این مشترکان همچون گذشته ازطریق پیامک ارسال می شود، اما مبلغی در صورتحساب درج نشده و هزینه پرداختی صفر تعیین می گردد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در ادامه به عقد تفاهم نامه این شرکت با یکی از بانک های استان اشاره کرد و بیان داشت: بر اساس این تفاهم نامه بانک متعهد می شود تا با پرداخت تسهیلات جایگزینی وسایل پر مصرف برقی مانند یخچال، کولر و سایر لوازم برقی، متقاضیان را به سمت بهینه سازی انرژی، استفاده از تسهیلات قرض الحسنه و خرید وسایل برقی کم مصرف ایرانی تشویق نماید که سطح تسهیلات در این طرح به ازای هر متقاضی حدود ۴۰۰ میلیون ریال است و به صورت قرض الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس همچنین یادآور شد: مشترکان پر مصرف همچنین می توانند ازسطح تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی قرض الحسنه بانک استفاده نموده و با نصب سامانه های تولید انرژی خورشیدی بر پشت بام ها در تولید انرژی، بهینه سازی مصرف و کاهش آلودگی محیط زیست سهیم شوند.
خسروی، در پایان سخنان خود به نرم افزار خدمات غیر حضوری”برق من” اشاره کرد واظهار داشت : مشترکان برق خانگی می توانند با نصب سامانه موبایلی برق من از کافه بازار،سایت برق امیدwww.bargh-omid.ir و یا وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از تمامی خدمات مربوط به برق از جمله دریافت و پرداخت صورتحساب خود ، اطلاع از قرارگرفتن درگروه مصرفی و ده ها خدمت دیگر، بهره مند شوند.