پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی
سکان نیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال حضرت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران موجب تأسف و تألم گردید.
این روحانی وارسته عمر با برکت خویش را در مسیر نظام و انقلاب، تعالی فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به افضل ترین انسانها در نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران سپری نمود.
خدمات شایسته و ارزشمند چندین ساله این روحانی، مجاهد و نستوه به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، بهترین ره توشه و بزرگترین پاداش اخروی برای ایشان خواهد بود.
اینجانب درگذشت سید جلیل القدر حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)، جامعه معزز ایثارگری به ویژه بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده، از خداوند سبحان برای این عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
امید است خداوند متعال روح پاک آن فقید سعید را در “اعلی علیین” و با حضرت ابا عبدا … الحسین (ع) محشور فرماید.
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران