نقش موثر استان مازندران در پویایی اقتصاد کشور
نقش موثر استان مازندران در پویایی اقتصاد کشور
سکان نیوز؛ رئیس شورای ائتلاف وحدت ملی در استان مازندران با اشاره به ظرفیت های اقتصادی استان مازندران گفت: مازندران می تواند در پویایی اقتصادی کشور نقش موثری را ایفا کند.

سید حسین گلستانی در گفت و گویی با سکان نیوز، ظرفیت اساسی و اصلی مازندران را کشاورزی و گردشگری برشمرد و افزود: مازندران دارای ظرفیت های یک کشور است و باید برای کشاورزی، گردشگری و ثروت های بی نظیر خود برنامه ریزی دراز مدت داشته باشد.

وی بیان داشت : حضور گردشگران در مازندران طبیعی است، اما این اقبال باید به درستی به فرصت تبدیل و به جای نگرانی مردم استان به رونق اقتصادی منتهی شود.

گلستانی در ادامه گفت و گو به فعالیت های شورای ائتلاف وحدت ملی اشاره کرد و گفت: هدف از فعالیت این جبهه، ایجاد جریانی جدید و مستقل در راستای افزایش مشارکت مردم در انتخابات‌های آتی شوراها و میان دوره‌ای مجلس و به صورت خاص در موضوع ریاست جمهوری، حمایت از کابینه‌ای متخصص و متعهد و دارای طرح و برنامه عملیاتی و اجرایی جهت رفع مشکلات معیشتی مردم و توسعه و پیشرفت ایران عزیز اعلام کرد.

وی افزود: شورای مرکزی ائتلاف وحدت ملی متشکل از احزاب، گروه ها وتشکل های فعال اجتماعی و صنفی هستند که به منظور ایجاد و تقویت انسجام ملی و در راستای تاکید مقام معظم رهبری بر “وحدت ملی” این ائتلاف را تشکیل و مورد حمایت قرار داده اند.