کارکنان توزیع برق البرز در عزمی جهادی اقدام به تولید ماسک و دستکش کردند
کارکنان توزیع برق البرز در عزمی جهادی اقدام به تولید ماسک و دستکش کردند
سکان نیوز:در بازديد معاون عمراني استانداري البرز عنوان شد:.كاركنان توزيع برق البرز در اقدامي خداپسندانه و جهادي اقدام به توليد ماسك و دستكش كردند كه به ميزان كافي ماسك و دستكش در اختيار همكاران قرار داده مي شود.

به گزارش سکان نیوز/علی درویش پور، معاون عمرانی استانداری البرز در بازدید سرزده از واحدهای مختلف این شرکت در جریان بهبود خدمات رسانی به همکاران و شهروندان محترم قرار گرفته و بر اولویت تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
وی اظهار داشت: در جلسه ستاد مبازره با کرونا واقع در استانداری به دستگاههای اجرایی استان ابلاغ و تاکید شد؛ عدم اجرای مصوبه های ستاد کرونا استان پیگرد قضایی دارد و هر مدیری سهل انگاری کند حتما با ایشان برخورد قضایی می شود، سلامت مردم مهم است و رعایت نکردن این موضوع جرم تلقی می شود .
بهنام بیات مدیرعامل برق استان در خصوص اقدامات انجام شده مقابله با کرونا گفت: اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده از جمله ارایه ماسک به ارباب رجوع در بدو ورود والزام بر استفاده از ماسک و نیزسنج تب ودمای بدن آنها با دستگاه های اندازه گیری ونیزدر اختیار قرار دادن ماسک به همکاران، با رعایت دستور العمل های بهداشتی ، فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده و جلسات از طریق ویدئو کنفرانس انجام می شود.
وی تصریح کرد: در اقدامی خداپسندانه، پرسنل خدوم این شرکت بصورت جهادی اقدام به تولید ماسک و دستکش کر دند که به میزان کافی ماسک و دستکش در اختیار همکاران قرار داده می شود.