رویکرد جدید مجلس صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته‌ای بر اساس آموزه‌های انقلابی و رهبری است
رویکرد جدید مجلس صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته‌ای بر اساس آموزه‌های انقلابی و رهبری است
سکان نیوز‌‌؛ عضو هیئت رئیسه مجلس گفت؛ رویکرد جدید خانه ملت در پرونده هسته‌ای را صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته‌ای بر اساس آموزه‌های انقلابی و رهبری است.

علی کریمی فیروزجایی در گفتگویی با اشاره به تصوب مصوبه کاهش تعهدات برجامی گفت: تصویب این طرح به معنای خروج از برجام و توقف تداوم دیپلماسی خردمندانه با دنیا نیست.

‏دبیر هیئت رئیسه مجلس یازدهم اهمیت اجرای این طرح را در حفظ اقتدار صنعت هسته‌ای یاد آور شد وافزود: هدف عمده این مصوبه صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته‌ای است که طی سالهای اخیر مورد بی مهری قرار گرفت.

‏نماینده مردم بابل دکترین جمهوری اسلامی ایران در صنعت هسته‌ای را توجه به جنبه صلح آمیز و سازنده آن دانست وافزود: بر اساس مقررات آژانس بین المللی انرژی اتمی همه کشورهای عضو واز جمله کشور ما حق فعالیت صلح آمیز در این عرصه را دارند.

فیروزجایی رویکرد جدید خانه ملت در پرونده هسته‌ای را صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته‌ای بر اساس آموزه‌های انقلابی و رهبری عنوان و تصریح کرد: کوتاه آمدن از حقوق مسلم کشور در این عرصه به معنای تسلیم در برابر اراده غیر قانونی و خواسته‌های نامشروع غربی‌ها است.

‏دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با تاکید بر عضویت ایران در برجام خاطر نشان کرد: مصوبه جدید مجلس هرگز به معنای خروج از برجام و مخالفت با تداوم دیپلماسی در این عرصه نیست.

‏این مسئول با تاکید بر عزم قاطع مجلس در حفظ اقتدار صنعت هسته‌ای گفت: مجلس در چارچوب مصالح پایدار انقلاب و اصول حکمت، عزت و مصلحت از منافع مهم کشور در این عرصه صیانت خواهد کرد.

‏کریمی فیروزجایی حق مسلم نمایندگان ملت در زمینه قانونگذاری در تمام سطوح حکمرانی را یادآور شد وافزود: مماشات با سیاست پیشه گان غربی در پرونده هسته‌ای به پایان رسیده است.

‏عضو هیئت رئیسه مجلس با تجلیل از تلاش دستگاه دیپلماسی گفت: دولت باید راهبردهای ترسیمی مجلس را در تحقق اهداف صلح آمیز هسته‌ای در دستور کار قرار دهد.

‏این نماینده مجلس با اشاره به اهمیت مصوبه جدید خانه ملت یادآورشد: کاهش تعهدات داوطلبانه در برجام هیچ خدشه‌ای به روند گفتگوهای دیپلماتیک و پیگیری‌های حقوقی در این عرصه وارد نمی‌کند.