دیدار آیت الله لائینی از خانواده شهید خدمت دکتر ذاکریان
دیدار آیت الله لائینی از خانواده شهید خدمت دکتر ذاکریان
سکان نیوز؛ آیت الله محمدی لايینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران به همراه مدیرکل بنیاد شهید مازندران از خانواده شهید ذاکریان دیدار کردند.

همزمان با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری ( ع ) حضرت آیت اله محمدی لایینی نماینده محترم ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری به اتفاق مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و رئیس بنیاد بابل با خانواده معزز شهید خدمت دکتر حبیب ذاکریان دیدار و از مادر صبور ، همسر، فرزندان و بیت مکرم شهید گرانقدر سلیمان ذاکریان دلجویی و شهادت این عزیز سفر کرده را به این خانواده گرانقدر تسلیت و تعزیت گفت.
مادر بزرگوار و فداکار شهید خدمت دکتر ذاکریان همسر شهید سلیمان ذاکریان و خواهر سردار شهید محمد مهدی نصیرایی می باشد.
شهید خدمت دکتر حبیب ذاکریان متخصص رادیولوژی بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود بوده که در حین ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی بر اثر ابتلا به این ویروس منحوس به خیل شهدای خدمت پیوست،
شهید گرانقدر سلیمان ذاکریان متولد ششم خرداد سال ۱۳۲۵، هفتم مهرماه سال ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل شد.
گفتنی است پس از شهادت فرزند شهید وریجی، شهید ذاکریان دومین فرزند شهید خدمت در میان پزشکان استان مازندران به شمار می رود.
آیت اله محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران در حاشیه دیدار با خانواده شهید خدمت دکتر حبیب ذاکریان گفت: واژه شهید و شهادت در شان و منزلت هر کسی نیست این فرهنگ فقط شایستگانی همچون شما را شامل می شود که سه تن از بهترین عزیزان خود را در دوران دفاع مقدس و در راه سلامت مردم جامعه تقدیم کردید.
ایشان افزود: این بیت دارای عزت، احترام و منشا خیر و برکت است و فرزندان این بیت باید جای خالی پدر را پر کنند.
نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: شهید خدمت دکتر ذاکریان با ایثار و از خود گذشتی خود، هدف و راه پدر شهیدش را ادامه داد و در مسیر خدمت به بیماران نیازمند تا آخرین لحظه دست از تلاش نکشید.
در این دیدار فرزند شهید سلیمان ذاکریان به بیان خصوصیات اخلاقی برادر شهیدش (دکتر ذاکریان ) پرداخت.