دستگیری ۱۷ سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ساری
دستگیری ۱۷ سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ساری
سکان نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری 17 سارق و کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” ناصر علی صفر پور” با اعلام این خبر، اظهار داشت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز حوزه استحفاظی بخش انتظامی هولار به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی ساری، افزود: در اجرای این طرح، ماموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۷ متهم به سرقت، ۱۸ عامل تهیه و توزیع مواد مخدر و ۵۳نفر از متهمان تحت تعقیب مرجع قضائی در حوزه استحفاظی شدند.

سرهنگ صفرپور، تصریح کرد: در اجرای این طرح بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر ،۷ تن چوب قاچاق ، ۶ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز،یک دستگاه موتور سیکلت و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف شد .

وی در پایان از توقیف ۴۱ خودرو و ۱۷ موتور سیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس اظهار داشت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است.