اعمال محدودیت های ترافیکی در راه های مازندران
اعمال محدودیت های ترافیکی در راه های مازندران
ساری- سکان نیوز_رئیس پلیس راه مازندران گفت: برای اعمال مدیریت ترافیک و اجرای محدودیت های ترافیکی تردد در جاده های هراز و کندوان در روزهای تاسوعا و عاشورا به سمت مازندران ممنوع می شود.

سکان نیوز _سرهنگ علیرضا قدمی  با اشاره به اعمال محدودیت‌های هفت روزه ویژه تاسوعا و عاشورا که از ظهر چهارشنبه آغاز می‌شود و تا سه شنبه هفته آینده ادامه می‌یابد، افزود: بر اساس محدودیت‌های ترافیکی، روزهای تاسوعا و عاشورا تردد در جاده‌های هراز و کندوان از تهران و البرز به سمت مازندران ممنوع می شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از ظهر فردا تا سه شنبه هفته بعد اعمال می‌شود، ادامه داد: تردد همه تریلرها کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲ بامداد روز چهارشنبه در جاده هراز ممنوع است.

قدمی افزود: آمدو شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲ بامداد روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه در جاده هراز ممنوع می‌شود.

وی گفت: رفت و آمد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه نهم شهریور از مسیر شمال به جنوب در جاده تهران-سوادکوه-قائم شهرو سمنان-قائم شهر ممنوع است.