۳۵ کیلومتر از شبکه ی برق تبریز طی دو روز اصلاح شد
۳۵ کیلومتر از شبکه ی برق تبریز طی دو روز اصلاح شد
سکان؛ در مانور تعميرات شبكه هاي فرسوده همزمان با ساير شركت هاي توزيع كشور،که با شعار «تلاش صادقانه، خدمت بي منت» در 29 و 30 آبان ماه برگزار شد، 35 كيلومتر از شبكه ي برق تبريز طی دو روز اصلاح شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در تشریح اهداف اصلی اجرای این مانور گفت: با توجه به افزایش روزافزون سرقت سیم های شبکه ی فشار ضعیف، تصمیم برآن شد جهت جلوگیری و کاهش سرقت سیم ها، اسپیسر فشار ضعیف در مناطق آلوده به سرقت نصب شود.
عادل کاظمی با بیان اینکه طی این مانور، ۳۵ کیلومتر شبکه ی فشار ضعیف اصلاح شده و ۵ کیلومتر از سیم های مسی شبکه به کابل های خودنگهدار تبدیل می شوند، افزود: تعداد ۴ اکیپ خط گرم نیز در این مانور، به تعمیر فیدرهای بحرانی ۲۰ کیلوولت به صورت خط گرم مبادرت می کنند.
وی یادآور شد: جمع آوری انشعابات غیرمجاز از دیگر دستاوردهای مانور تعمیرات شبکه های فرسوده برق تبریز است.
کاظمی با بیان اینکه در این مانور دو روزه، ۱۵۰ نفر در قالب ۳۲ اکیپ عملیاتی شرکت خواهند دارند، خاطرنشان کرد: در این مانور تعداد ۷۰ خودروی سبک و سنگین به کار گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مانور تعمیرات شبکه های فرسوده ی این شرکت را گامی بزرگ در راستای اصلاح مشکلات به وجود آمده در شبکه براساس سرقت های صورت گرفته عنوان کرد و افزود: در دو روز اجرای مانور بالغ بر ۲۰۰۰ عدد اسپیسر در بیش از ۱۰۰ منطقه ی شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر نصب می شود.