پیام مقاومت در دیار علویان
پیام مقاومت در دیار علویان
سکان نیوز‌؛ جلوه شورانگیز و معنوی تشییع پیکرهای مطهر سروقامتان عرشی خان طومان در مازندران، دیار علویان را به صحنه زیبای دلدادگی مردم مومن این خطه با خاندان عصمت و طهارت(ع) تبدیل کرد.

به گزارش سکان نیوز، عقیل امامی تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت؛ ظفرمندان خانطومان که از عرش برای خداحافظی با فرشیان آمده بودند، استقبال نیک و پرشور مردم ولایت مدار مازندران را به نظاره نشسته و بر جاودانگی ایمان و اراده معنوی مازندرانیهای علوی تبار مهر تایید زدند.

مدافعان حرم پیام رسان عاشورا که بدست شقی ترین و سفاک ترین انسانهای معاصر و تحت قیمومیت مظهر کفر والحاد یعنی سردمداران کاخ سفید آسمانی شدند،در حلقه پرمهر و عطوفت مردان وزنان و خردو کلان مازنی پیام رادمردی و پایداری عاشقان ولایت و دلدادگان حریم اهل بیت (ع) را برای ارسال به ملکوت به نیکی دریافت کردند.

مازندرانی‌های باغیرت و مصمم در آیین باشکوه تشییع پیکر آلاله های سرخ زینبی با تصویر نمایی تحسین برانگیز و معنادار پیوستگی با نمادهای ایثار و شهادت، بار دیگر درپاسخ به ندای امام المسلمین بر تداوم راه نورانی مقاومت هوشمندانه در برابر سیاستهای مزورانه وپلید هیات حاکمه کاخ سفید بعنوان راهبرد قطعی رهروان ولایت در دیار علویان پای فشردند.

بی گمان بازتاب حماسه حضور مردم با بصیرت مازندران در آیین وداع باابدان زیبارویان علوی که در سپهر مردانگی و غیرت میدرخشند، از توان هر دوربین و رسانه ای خارج است و بازگویی اراده های مومنانه علویان در این عرصه، رزمگاههای میدانی و عملی رامی طلبد.

همزمانی این رویداد تاریخی با رجزخوانی جرثومه فساد و تباهی و رئیس راهزنان بین المللی که برای چند مین بار در روزهای اخیر ملت انقلابی و سر افراز ایران را تهدید کرد، نشان می‌دهد که عمق استراتژیک نظام اسلامی یعنی مردم فهیم و هوشیار مهم‌ترین و مستحکم ترین دژ انقلاب در برابر هر تهدید وتوطئه ای محسوب می شوند که فرصت های طلایی و ماندگاری را برای عبور عزتمندانه کشور از گردنه های سخت و دشوارپدید می آورند و براستی قدردانی این موهبت عظیم در پرتو خدمت جهادی و انقلابی مسئولان ضرورت دارد.