پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی شهادت دانشمند هسته ای
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید مازندران در پی شهادت دانشمند هسته ای
سکان نیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی شهادت دانشمند هسته ای شهید والامقام دکتر محسن فخری زاده پیام تسلیت صادر کرد.

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون.
هرگز گمان مبرید کسانى که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده ‏اند، و نزد پروردگارشان روزى می خورند.

بار دیگر دست پلید استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و ایادی دست نشانده اش بویژه رژیم پوشالی و غاصب صهیونیستی آشکار گشت و یکی از بهترین یاران وفادار به نظام، انقلاب و کشور عزیزمان ایران اسلامی را به شهادت رساند.
ترور ناجوانمردانه شهید والامقام دکتر محسن فخری زاده، رئیس پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از دانشمندان بنام هسته ای ایران، لکه ننگینی را بر پیشانی دشمنان اسلام و انقلاب به جای گذاشته است.
بی شک خدمات و اقدامات ارزنده و شایسته این شهید ولائی در عرصه پژوهش و نوآوری در وزارت دفاع، از ایشان شخصیتی برجسته و ماندگار در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ویژه در زمینه پیشرفت تکنولوژی به یادگار گذاشت.
اینجانب شهادت مظلومانه شهید دکتر محسن فخری زاده را به پیشگاه حضرت ولی عصر ( عج)، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران به ویژه خانواده صبور و مقاوم این شهید گرانقدر تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت برای این شهید معزز علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران