تسهیلات ویژه به مشمولان خدمت وظیفه عمومی در هفته ناجا
تسهیلات ویژه به مشمولان خدمت وظیفه عمومی در هفته ناجا
سکان نیوز/ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از ارائه تسهیلات ویژه به مشمولان خدمت سربازی به مناسبت هفته ناجا خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ وحید بریمانی در تشریح این خبر، گفت: مشمولان کلیه مقاطع تحصیلی دارای برگ آماده به خدمت که متقاضی تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به تاریخ آبان ماه سال جاری می باشند، می توانند در هفته نیروی انتظامی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) درخواست خود را ثبت کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: مشمولان کنکوری کلیه مقاطع تحصیلی دارای برگ آماده به خدمت می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اوایل آذرماه امسال از طریق دفاتر مذکور تمدید کنند.

وی همچنین اظهار داشت:در راستای رسیدگی حداکثری به پرونده های پزشکی و یا کفالت مشمولان، کمیسیون های مربوطه با ظرفیت بیشتر در این هفته برگزار می شود.

سرهنگ بریمانی در خاتمه گفت:مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان وظیفه عمومی ناجا در پیام رسان سروش@khabaresarbazi از آخرین اخبار مربوط به سربازی مربوطه مطلع شوند.